Gembird Surge Protector 6 Sockets

1,490 L

 

Prizë me 6 poste dhe mbrojtje rryme. Mbroni pajisjet tuaja shtëpiake nga rryma e dëmshme  elektrike. Priza është e përshtatshme për pajisjet që konsumojnë shumë energji, e pajisur me tokëzues dhe e sigurt për fëmijët.

Ka stok

SKU: ALB123 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Grey

Maximum total power load

up to 250 V AC, 16 A, safety class IP20

Maximum surge voltage

4,500 V, maximum spike current 4,500 A

Sockets

6 X German (Schuko) type

Cable Size

1.8m

Dimensions

330 mm x 56 mm x 45 mm

Features

• GS approved surge protector with German type AC sockets

• Power surge and over-voltage suppression: protects computers, other office equipment and home appliances from harmful power surges and spikes

• 16 A automatic circuit breaker

• High quality, flame retardant plastic case

• Mounting holes

• VDE-approved power cord with German plug

• Power rocker switch with indicator light

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Surge protector, 6 sockets