Gembird TV Wall Mount (17″-37″)

990 L

 

Mbajtëse muri universale për televizorë me permasa nga 17 inch deri në 37 inch. Ka dizajn kompakt dhe që nuk peshon shumë. Montohet shumë lehtë.

Ka stok

SKU: ALB74 Modeli: WM-37F-01 Kategori:

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Material

steel (1.2 mm)

Max. load

25 kg (17”-37”)

Wall distance

24 mm

Dimensions wall board

275 x 190 mm

Dimensions brackets

220 x 25 mm

Net weight

0.39 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Gembird TV Wall Mount (17″-37″)