Gembird TV Wall Mount (Rotate Tilt), 17”-37”/ WM-37RT-01

590 L

 

Mbajtëse muri për TV nga Gembird. I përshtatshëm për modelet nga 17″ deri në 37″. Tepër i thjeshtë për tu montuar dhe mban deri në 40 kg.

Ka stok

SKU: A048789 Modeli: WM-37RT-01 Kategori: , ,

Informacion i detajuar

Peshë
2 g/kg
Brand
Color

Black

Mount Type

Fixed

Recomended Screen Size

17"-37''

Maximum Load

40kg

Wall distance

40 – 340 mm

Dimensions wall plate

233 x 69 mm

Dimensions front plate

255 x 255 mm

Net weight

1.4 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Gembird TV Wall Mount (Rotate Tilt), 17”-37”/ WM-37RT-01