Gembird UPS, 650 VA

5,990 L

 

UPS me fuqi 650VA dhe bateri 7AH mund te mbaj 2 pajisje njeheresh ne rastin e mungeses se energjise. Mundeson deri ne 20 minuta kohe perdorimi deri ne perfundim te bateris. 

Ka stok

SKU: BAUPS002 Kategori:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
4.8 g/kg
Brand
Color

Black

UPS type

line interactive

Input

AC 162 – 295 V, 50 Hz / 60 Hz ± 10 %

Output

AC 188 – 254 V, 50 Hz / 60 Hz ± 0.5 % (on battery)

Waveform

sine wave (AC mains), simulated sine wave (battery)

Temperature compensation

-20mV/1 °C (per cell)

Switching time

no more than 10 ms

Backup time

8 to 20 min (depending on connected load)

Battery

12 V

Charge time

up to 12 hours

Sockets

1x C14 input, 2x C13 output

Operating conditions

0°C to 40°C, at 20% to 90% humidity (RH non-condensing)

Power

650 VA (390 W)

Dimensions

320 mm x 160 mm x 95 mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x UPS

1 x Power cord

1 x Spare fuse