OFERTA VETËM ONLINE

Gembird UPS with LCD Display

17,990 L

 

Mbrojtje e garantuar. Ky mbrojtës rryme mbron pajisjet tuaja nga problemet në rrjet dhe shkëputja e papritur e rrymës elektrike. Është i pajisur me ekran LCD dhe ju ofron rrymë nga 8 deri në 12 minuta pas shkëputjes së energjisë elektrike.

Power
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: Etiketa: ,

Informacion i detajuar

Brand
Color

Black

Type

line interactive

Waveform

sine wave (AC mains), modified (square) sine wave (battery)

Input

220 V AC ± 25%, 50 / 60 Hz ± 10%

Output

220 V AC ± 10%, 50 / 60 Hz ± 1% (220 V AC ± 5 % at inverter mode)

Backup time

8…20 mins (depends on the load)

Battery

sealed lead-acid 12 V DC / 7Ah

Charge time

up to 12 hours

Operating conditions

0°C ~ 40°C, at humidity 20 ~ 90 %RH non condensing

Power

650 VA, 1200 VA, 1500 VA

Charging current

up to 1.2 A

Noise

< 45 dB at 1 m distance

Dimensions

340 x 95 x 165 mm

Product weight

5.2 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Gembird UPS

1 x Manual