Gembird USB 2.0 Micro BM to Type-C cable

490 L

 

Kablloja ju mundëson të lidhni pajisjet USB 3.1 me portat Micro USB 2.0. Perfekte për të lidhur hard drive dhe pajisje të tjera periferike me shpejtësi të lartë. Çertifikuar sipas standardeve

Cable Size
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Cable Size

1.8m, 1m

Interface

USB 2.0, forward compatible with USB 3.0 and USB 3.1

Connectors

USB Type-C (male), USB 2 MicroBM (male)

Data transfer rate

up to 480 Mb/s

Charging power output

max 3A (36W)

System requirements

System requirements
USB 3.1 compatible device with Type-C female connector

Features

USB 2.0 Micro BM to CM cable

Data transfer rate up to 480 Mbps

Suitable for fast data synchronisation and charging (up to 3A/36W)

Moulded connectors with integrated strain relief

Gold plated contacts

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x USB 2.0 Micro BM to Type-C cable (Micro BM/CM)