Gembird USB 3.0 BM to Type-C Cable

590 L

 

Kjo kabllo ju mundëson të lidhni driverin tuaj USB 3.0 me një pajisje USB 3.1. Perfekte për lidhjen e hard driver-ave dhe pajisjeve të tjera periferike me shpejtësi të lartë. Cilësi e garantuar dhe e çertifikuar sipas standardeve Europiane.

Ka stok

SKU: KBUSB0032 Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Cable Size

1m

Interface

USB 3.0, backward compatible with USB 2.0 and forward USB 3.1

Connectors

USB Type-C (male), USB 3 Micro B (male)

Data transfer rate

up to 600 MB/s

Charging power output

max 1.5A (18W)

System requirements

USB 3.1 compatible device with Type-C female connector

Features

USB 3.0 Micro BM to CM cable

SuperSpeed: data transfer rate up to 600 MBps

Suitable for fast data synchronisation and charging (up to 1.5A/18W)

Moulded connectors with integrated strain relief

Gold plated contacts

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x USB 3.0 BM to Type-C cable (Micro BM/CM)