Gembird USB 3.0 Extension Cable

490 L

 

Kabllo USB 3.0 AM në AF. Vjen me 1.8 metër gjatësi dhe transferim të shpejtë të dhënash deri në  600 MBPS. Cilësi e garantuar dhe e çertifikuar sipas standardeve Europiane.

Ka stok

SKU: KBUSB0031 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Cable Size

1.8m

Color

Blue

Features

USB 3.0 AM to AF cable

Gold-plated contacts for reliable USB 3.0 super-speed data transfer

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x USB 3.0 extension cable