Gimbal Stabilizer Selfie Stick Tripod L08

2,890 L

 

Stabilizues, shkop selfie dhe tripod në një pajisje të vetme. Përbëhet nga material alumini tepër rezistent dhe zgjatet deri në 86 cm. Lidhet me bluetooth dhe komandohet deri në 10m distancë. perfekt për regjistrim videosh ose fotosh. Kur paloset ka përmasa shume të vogla kështu që mund ta merrni lehtësisht me vete.

Ka stok

SKU: CNG2109-B Kategori: , ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Color

Black

Material

Aluminium alloy

Mount Holder

58-108 mm

Collapsed Length

190mm

Extended Length

860mm

Battery

CR1632

Product Dimensions

190 x 67 x 40mm

Product Weight

216g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Selfie stick
1 x Charging cable
1 x User manual