Ofertë!
OFERTA VETËM ONLINE

GoPro Hero 10 Action Camera

49,990 L

Kurseni: 10,000 L

:
:
:

Ju  prezantojmë me GoPro-në më të fuqishëm ndonjëherë. Shpejtësi maksimale dhe lehtësi në përdorim. Mundësuar nga procesori i ri revolucionar GP2, HERO10-a regjistron video 5.3K, shkrep foto 23M dhe ka përmirësim të ndjeshëm në fotot në ambjente me pak dritë. Gjithashtu është i pajisur me stabilizuesin HyperSmooth 4.0 dhe është rezistent ndaj ujit. Regjistroni video dhe foto profesionale edhe nën ujë deri në një thellësi prej 10 metrash.

Ka stok

SKU: DUN1130-B Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Hero10 Key Features

Built-In Mounting with Folding Fingers

HERO10 Black Mods Compatibility

HyperSmooth 4.0 Video Stabilization

TimeWarp 3.0 Video

SuperPhoto + HDR

Night Lapse Video

Digital Lenses (SuperView, Wide, Linear + Horizon Leveling, Linear, Narrow)

Live Streaming in 1080p

Webcam Mode

Power Tools (HindSight, LiveBurst, Scheduled Capture, Duration Capture)

Voice Control

RAW in All Photo Modes

Presets + On-Screen Shortcuts

Intuitive Touch Screen

Touch Zoom

Portrait Orientation

Photo Timer

Rugged + Waterproof to 33ft (10m)

8x Slo-Mo

100Mbps Bit Rate

Face, Smile, Blink + Scene Detection

Exposure Control

GP2 Chip

Protune

Rechargeable Battery (1720mAh Lithium-Ion)

Protective Housing (HERO10 Black) Compatible

Audio Features

3.5mm Audio Mic Input with Media Mod for HERO10 Black or Pro
3.5 Mic Adapter (Sold Separately), RAW Audio Capture (.wav Format)

Connected Features

Uploads Automatically to the Cloud with GoPro Subscription, Wi-Fi + Bluetooth®, GPS Enabled

Connects to GoPro App, Auto Offload to Phone

Camera Modes + Settings
Photo

23MP

Video

Video 5.3K60, 4K120 + 2.7K240 Wide FOV

Compatibility
Details

Compatible with Over 30 Accessories

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x HERO10 Black Camera

1 x Rechargeable Battery

1 x Curved Adhesive Mount

1 x Mounting Buckle

1 x USB-C Cable

1 x Thumb Screw

1 x Camera Case