GoPro Hero 11 Black Mini

39,990 L

 

Përfitoni video fantastike që dërgohen në telefonin tuaj automatikisht me HERO11 Black Mini. Sensori i tij i ri,  kap më shumë nga skena me cilësi më të lartë imazhi, duke ju lejuar të ndani menjëherë foto vertikale në mediat sociale. HyperSmooth 5.0 përmban AutoBoost dhe Horizon Lock të integruara, duke siguruar shkrepjet tuaja më të buta, më mahnitëse deri më tani. Efektet e reja të natës ju lejojnë të bëheni krijues pas errësirës dhe ngjyra 10-bit i jep jetë të gjitha videove tuaja.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Video
Max Video Res

5.3K: 8:7 (5312×4648)
5.3K: 4:3 (5312×3984)
5.3K: 16:9 (5312×2988)

Photo

HERO11 Black Mini captures video only

Time Lapse

Includes TimeWarp, Star Trails, Light Painting and more.

Audio Features

3-mics, RAW Audio Capture (.wav Format)

Hardware Features

Built-In Mounting with 2 sets of Folding Fingers

Rear Display Size

0.55" Status Only Display

Connected Features

Uploads Automatically to the Cloud + Get a Highlight Video Automatically with GoPro Subscription, Wi-Fi + Bluetooth®

User Interface
Voice Control

14 Commands
11 Languages with 6 accents

Key Accessories

Volta, The Remote, Quik App, and over 40 other accessories

Design + Dimensions
Dimensions

52.4 W x 51.2 H x 38 D (mm)

Weight

133g

Battery

Embedded 1500mAh w/Enduro Battery Technology

Rugged + Waterproof

10m (33ft)

Image Quality / Hardware Spec
System Processor

GP2

Image Sensor

1/1.9" CMOS

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

HERO11 Black Mini Camera

Curved Adhesive Mount

Mounting Buckle

USB-C Cable

Thumb Screw

Camera Case

Garancia e produktit

12 Muaj