GP Pack of 4 Batteries AAA

250 L

 

Bateri me përmasa AAA nga brandi GP i cili sjell produktet më të mira në treg. Me fuqi 150% më tepër se paraardhësit dhe kapacitet 1.5V.

Ka stok

SKU: BKD64 Modeli: GPPCA24UP178 Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

General
Size

AAA

Capacity

1.5V

Number of Batteries

4

Rechargeable

No

Battery Type

Alkaline

Dimensions and Weight
Dimensions

15 x 15 x 50 mm

Weight

40g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Pack of 4 batteries