GP Pack of 4 Batteries AAA

190 L

 

4 bateri me fuqi 80% më të madhe se bateritë e zakonshme në një paketim të vetëm dhe me çmimin më të mirë në treg. Sigurojnë performancë të gjatë dhe rezistencë maksimale.

Ka stok

SKU: BKD65 Modeli: GPPCA24U644 Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

General
Size

AAA

Capacity

1.5V

Number of Batteries

4

Rechargeable

No

Battery Type

Alkaline

Dimensions and Weight
Dimensions

15 x 15 x 50 mm

Weight

40g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Pack of 4 batteries