Hannibal TV Wall Mount IH-T1442 (14″-42″)

1,190 L

 

Mbajtëse muri për TV nga Hannibal. I përshtatshëm për modelet nga 14″ deri në 42″. Tepër i thjeshtë për tu montuar dhe mban deri në 25 kg.

Ka stok

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

MOUNT TYPE

Fixed

RECOMENDED SCREEN SIZE

14"-42''

MAXIMUM LOAD

25kg

VESA

200×200 mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Hannibal TV Wall Mount IH-T1442 (14″-42″)