Ofertë!
OFERTA ONLINE

Harman Kardon Luna Wireless Speaker

15,990 L

Kurseni: 3,000 L

Harman Kardon Luna është një altoparlant i shkëlqyer Bluetooth që ndërthur në mënyrë të përsosur cilësinë superiore të zërit me një dizajn elegant. Duke pasur aftësinë ikonike të audios së Harman Kardon, sistemi i tij i altoparlantëve me dy drejtime jep tingull të ekuilibruar dhe me cilësi të lartë, duke bërë që çdo notë dhe detaj të jetë i gjallë. Silueta e hijshme, minimaliste e Luna-s, ndërtimi i mbështjellë me pëlhurë dhe paneli i sipërm i aluminit të anodizuar jo vetëm që përmirësojnë çdo mjedis, por gjithashtu ofrojnë një ndjenjë luksoze. Me një bateri të integruar që ofron 12 orë bateri, vlerësim IP67 të papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri, dhe aftësinë për të lidhur me valë dy altoparlantë për tingull stereo, Luna është një shoqërues i gjithanshëm për mjedise të ndryshme.

Ka stok

SKU: DUN2092-B Modeli: Luna Kategori: , Etiketa: , ,

Informacion i detajuar

Peshë
2 g/kg
Model

Luna

Color

Black

General Specifications
Transducers

48 x 90 mm woofer, 20 mm tweeter

Rated output power

1 x 25 W RMS + 1 x 15 W RMS

Frequency response

60Hz – 20kHz(-6dB)

Signal-to-noise ratio

> 80 dB

USB port

USB-C

Maximum operation temperature

45 °C

Control and Connection Specifications
Bluetooth® version

5.3

Bluetooth® profile

A2DP 1.3, AVRCP 1.6

Bluetooth® transmitter frequency range

2400 MHz – 2483.5 MHz

Bluetooth® transmitter power

≤ 15 dBm (EIRP)

Bluetooth® transmitter modulation

GFSK, π/4 DQPSK, 8DPSK

Battery
Battery type

Li-ion polymer 17.28 Wh (equivalent to 3.6 V / 4800 mAh)

Battery charge time

2.5 hours (5 V / 3 A)

Music play time

up to 12 hours (dependent on volume level and audio content)

Dimensions & Weight
Dimensions

210 x 78 x 80 mm

Weight

0.71 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Harman Kardon Luna

1x Type-C USB Cable

1x Quick Start Guide

1x Safety instructions and warranty card