Harman Kardon Onyx Studio 6

26,990 L

 

Shijoni te degjuarit muzike me Onyx Studio 6. Lidhet me 2 pajisje njekohesisht nepermjet Bluetooth gjithashtu edhe me nje ose me shume Onyx 6 te tjere per me shume volum. Bateri te rikarikushme dhe kohe degjimi deri ne 8 ore. Rezistent ndaj ujit, e ben te pershtatshem per cdo ambjent qe mund te ndodheni. Me shume ze dhe bas se kurre me pare.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
3 kg
Color

Black, Blue, Gray

AUDIO
Music Playing Time

8 hours

Signal to Noise Ratio

80dB A-weighted

Transducer Size

Woofer 1 x 120mm, Tweeter 1 x 25mm

Frequency Range Hz (-10 dB)

50Hz – 20kHz (-6dB)

CONNECTIVITY
Bluetooth Frequency

2402MHz – 2480MHz

Bluetooth Transmitted Modulation

GFSK, π/4 DQPSK, 8DPSK

Bluetooth Transmitter Power

0 – 9dBm

Bluetooth Version

4.2

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

284mm x 291mm x 128mm

Weight

2940g

BATTERY
Battery Capacity

3.635V/3283mA

Charging Time

5 hours

FEATURES
Details

3.5 mm audio cable Input
Bluetooth
Wireless

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim