SAPO ERDHI

HAVIT Mechanical Gaming Keyboard KB890L

2,990 L

 

Havit KB890L vjen me shumë funksione premium dhe është e krijuar me përpikëri për të rritur përvojën tuaj në kompjuter. Tastiera ka 87 çelësa mekanike dhe siguron saktësi dhe reagim të pashembullt, duke plotësuar kërkesat si të lojtarëve ashtu edhe të profesionistëve. E krijuar për qëndrueshmëri, çdo çelës ofron një jetëgjatësi të jashtëzakonshme deri në 50,000,000 shtypje, duke siguruar besueshmëri që i reziston provës së kohës. Përmasat kompakte arrijnë ekuilibrin e përsosur midis funksionalitetit dhe transportueshmërisë, duke u përshtatur pa probleme në çdo strukturë.

Ka stok

SKU: DUN2178-B Modeli: KB890L Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

KB890L

Color

Black

Keyboard Specifications
Connection

Wired

Number of Keys

87

Switch

Mechanical

Operating Voltage

5V

Operating Current

200 mA

Dimensions & Weight
Dimensions

358 x 130 x 41 mm

Weight

700 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim