SAPO ERDHI

HAVIT MS963WB Gaming Mouse

2,490 L

 

Havit MS963WB, një maus i avancuar lojërash me tre modalitete lidhjesh si me fishë ashtu edhe me wireless ose bluetooth. Me një gamë DPI deri në 8000, ky maus ofron reagim të shpejtë rrufe dhe saktësi të lartë, duke siguruar që të mos humbisni kurrë një shkrepje të rëndësishme. Sistemi i tij i personalizueshëm i ndriçimit RGB shton një prekje plus në konfigurimin tuaj, duke ndriçuar mjedisin tuaj të lojërave me ngjyra të gjalla dhe efekte dinamike. I projektuar për rehati gjatë seancave të gjata të lojërave, MS963WB përmban një dizajn ergonomik me doreza me teksturë dhe butona të vendosur në mënyrë strategjike për kontroll intuitiv.

Ka stok

SKU: DUN2188-B Modeli: MS963WB Kategori: , Etiketa: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

MS963WB

Color

Black

GENERAL
Connectivity

Bluetooth, Wired, Wireless

Connection Type

Wired + Wireless + Bluetooth

Sensor

Optical

DPI

Up to 8000 DPI

Special Design Features

• Ergonomic right – handed design for palm and claw grip.
• Textured side-grips for better control
• RGB Lights
• Removable Front and Rear Cover

Buttons

7

Button Life

Up to 10,000,000 Times

Battery

600 mAh

Maximum Operating Temperature

40 degrees Celsius (104 F)

Minimum Operating Temperature

0 degrees Celsius (32 F)

Maximum Relative Humidity (%)

0.95

Minimum Relative Humidity (%)

0.2

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

120 x 64 x 39 mm

Weight

100 g

Cable Length

1.8 m

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Havit MS963WB