SAPO ERDHI

Haweel Smartphone Stand

1,490 L

 

Kjo mbajtëse telefoni me palosje të dyfishtë është një aksesor kompakt dhe i gjithanshëm që suporton telefona celularë dhe tableta me madhësi deri në 12 inç. E krijuar me një përzierje të materialeve aliazh alumini dhe silikoni, ajo ofron qëndrueshmëri dhe një estetikë të hijshme. Dizajni i saj inovativ lejon rregullime të lehta të lartësisë dhe këndit, duke siguruar shikim dhe përdorshmëri optimale. Me peshë vetëm 145 g, është jashtëzakonisht e lehtë dhe e lëvizshme, duke e bërë atë një shoqërues ideal për përdorim në lëvizje. Baza e qëndrueshme, e pajisur me kembë silikoni që nuk rrëshqasin, siguron një kapje të sigurt në çdo sipërfaqe pa lënë gërvishtje. Për më tepër, vendosja e një porte të rezervuar karikimi rrit komoditetin gjatë përdorimit.

Ka stok

SKU: DUN1910-S Modeli: HWL6382S Kategori: Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

HWL6382S

Color

Silver

General
Material

Aluminum Alloy + Non Slip Silicone

Design
Double Folding Adjustment

The stand features a double-folding design, allowing users to adjust the height and angle as needed for comfortable viewing and usage.

Low-Height Arc Edge Groove

The groove's arc edge is designed to be low, ensuring that subtitles and content on the device's screen are not obstructed during use.

Non-Slip Silicone Base

The stand's base is equipped with non-slip silicone cushions, providing stability and preventing scratches on the surface it rests on.

Double-Sided Screws

The stand incorporates double-sided screws, which enhance its resistance to falling and offer a secure hold for the device.

Reserved Charging Port

A convenient feature is the reserved charging port, allowing users to charge their device while it's on the stand.

Compatibility
Mobile Phones and Tablets

The stand is compatible with a wide range of devices, including mobile phones and tablets with screen sizes of up to 12 inches.

Dimensions & Weight
Dimensions

158 x 70 x 13 mm

Weight

145 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Smartphone Stand