Haylou GS Smart Watch

4,990 L

 

Haylou GS është vetëm 38 gram, mjaft praktike për përdorim të përditshëm, e papërshkueshme nga uji, bateri e cila zgjat deri në 20 ditë pa karikim dhe shumë opsione të tjera që e bëjnë orën ideale për këdo që dëshiron të monitorojë vazhdimisht shëndetin e tij dhe të qëndrojë energjik.

Ka stok

SKU: CNG3372-B Modeli: LS09A Kategori: Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

OFERTË ONLINE

Samsung Galaxy Watch 3 R850

14,990 L
 
OFERTA VETËM ONLINE

Huawei Watch 3

34,990 L
 

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Display

1.28" TFT display

Resolution

240x240px

Bluetooth

5.0

Sensor

Heart rate sensor, motion sensor, blood oxygen sensor

Battery capacity

220mAh

Battery life

Approx. 7 days (24-hour heart rate monitoring)

Waterproof

IP68

Working temperature

-0°C~45°C

System requirements

Android 6.0 or IOS 11.0 and above

Synced data platform

Haylou Fun

Workout modes

Outdoor running, indoor running, walking, cycling, climbing, spinning, yoga, free training, gymnastics, basketball, football, and rowing

Dimensions

44.4 x 43 x 11.7 mm

Weight

38g with strap

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 X Smart watch