SAPO ERDHI

Haylou LS02 Smart Watch

3,490 L

 

Haylou LS02, një orë inteligjente e gjithanshme që ndërthur pa probleme stilin dhe funksionalitetin. Me përmasa te vogla, ajo ka një dizajn të ekuilibruar. Ekrani 1.4″ me një rezolucion të mprehtë 320×320 jep pamje vibrante, të plotësuar me lidhjen Bluetooth V5.0. E pajisur me sensorë si sensori dinamik optik i rrahjeve të zemrës, sensori i përshpejtimit ora siguron matje të sakta. Bateria 260 mAh ofron rreth 20 ditë përdorim ndërsa monitoron rrahjet e zemrës 24/7. E përputhshme me Android dhe iOS ajo vjen me  rezistencë ndaj ujit, 12 mënyra stërvitjeje, rikujtues në kohë reale, kontroll muzikor, parashikime të motit. Me faqet e personalizueshme të orës dhe një dizajn elegant, Haylou LS02 kombinon në mënyrë harmonike estetikën dhe teknologjinë e fundit.

Ka stok

SKU: DUN856-B Modeli: LS02 Kategori: Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

OFERTË ONLINE

Samsung Galaxy Watch 3 R850

14,990 L
 

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

LS02

Design
Color

Black

Strap

Silicone Strap

Display
Screen

1.4" TFT

Resolution

320 x 320 Pixels

Connectivity
Bluetooth

v5.0

Sensors
Details

• Low-power Dynamic Optical Heart Rate Sensor
• Acceleration Sensor

Battery
Capacity

260 mAh

Battery Life

About 20 Days

Compatibility
Android

4.4+

iOS

8.0+

Features
Health Monitoring

• Heart Rate Monitoring (24-hour)
• Sleep Monitoring
• Sedentary Reminder
• Breathing Exercises

Additional Features

• Find Phone
• Music Control
• Weather Forecast
• Real-Time Reminders
• Water Resistance
• Haylou Fun APP

Dimensions & Weight
Dimensions

48 x 36 x 11.5 mm

Weight

38 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Smart watch

1 x Charger

1 x Manual