SAPO ERDHI

Haylou RS3 Smart Watch

5,990 L

 

Haylou RS3, një orë inteligjente e gjithanshme që ndërthur pa probleme stilin dhe funksionalitetin. Me përmasa te vogla dhe një gjerësi të rehatshme rripi 22 mm, ajo ka një dizajn të ekuilibruar. Ekrani AMOLED 1.2″ me një rezolucion të mprehtë 390×390 jep pamje vibrante, të plotësuar me lidhjen Bluetooth V5.0. E pajisur me sensorë si sensori dinamik optik i rrahjeve të zemrës, sensori i përshpejtimit dhe Sony GPS, ora siguron gjurmim të saktë. Bateria 230 mAh ofron rreth 12 ditë përdorim ndërsa monitoron rrahjet e zemrës 24/7. E përputhshme me Android dhe iOS ajo vjen me  rezistencë ndaj ujit, 14 mënyra stërvitjeje, rikujtues në kohë reale, kontroll muzikor, parashikime të motit , dhe gjurmim SpO2. Me faqet e personalizueshme të orës dhe një dizajn elegant të stilit Bauhaus, Haylou RS3 kombinon në mënyrë harmonike estetikën dhe teknologjinë e fundit.

Ka stok

SKU: CNG3368-B Modeli: LS04 Kategori: Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

OFERTË ONLINE

Samsung Galaxy Watch 3 R850

14,990 L
 

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

LS04

Color

Black

Design
Style

Bauhaus Design

Frame

Aluminum Alloy

Strap

Silicone Strap

Display
Screen

1.2" AMOLED

Resolution

390×390 Pixels

Connectivity
Bluetooth

v5.0

Sensors
Details

• Low-power Dynamic Optical Heart Rate Sensor
• Acceleration Sensor
• Sony GPS

Battery
Capacity

230 mAh

Battery Life

• About 12 days (with 24-hour heart rate monitoring)
• Daily Use Mode Up to 21 days
• Basic Use Mode Up to 21 days
• GPS Use Up to 21 hours

Compatibility
Android

6.0+

iOS

11.0+

Features
Health Monitoring

• Heart Rate Monitoring (24-hour)
• Sleep Monitoring
• Sedentary Reminder
• Breathing Exercises
• SpO2 Tracking

Additional Features

• Find Phone
• Music Control
• Weather Forecast
• Real-Time Reminders
• Water Resistance
• Haylou Fun APP

Dimensions & Weight
Dimensions

50.5 x 43.4 x 12.5mm

Weight

46 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Smart watch

1 x Charger

1 x Manual