SAPO ERDHI

Haylou Solar Lite Smart Watch

2,990 L

 

Haylou Solar Lite vjen me ekran 1.38” me ngjyra vibrante, dizajn klasik me materiale metal dhe silikon, është mjaft e lehtë për tu operuar, mundëson 100 workout modes për stërvitje të palimituar dhe sensori i përmirësuar me precision të lartë do të përllogarisë saktë të gjithë ecurinë tuaj. Me nivel rezistence ndaj ujit IP68 tashmë mund të ushtroheni apo të lani duart pa u shqetësuar për dëmtime të mundshme, gjithashtu ora ju ndihmon të mirëmbani një stil më të shëndetshëm jetese falë opsionit të monitorimit të gjumit, dhe nivelit të stresit duke ju suportuar në ndërtimin e një jetese më të organizuar.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

Solar Lite

Design
Color

Blue, Silver

Strap

Silicone Strap

Waterproof Level

IP68

Display
Screen

1.38-inch AMOLED

Resolution

240 x 240 px

Connectivity
Bluetooth

v5.3

Battery
Capacity

240 mAh

Battery Life

Up to 10 Days

Synchronized Data Platform

Haylou Fun

Device Requirements

Android 6.0+ / iOS 9.0+

Features
Details

• 100+ watch faces customization
• Comprehensive health functions
• Waterproof level IP68
• Menstrual Cycle Tracker
• 100 Workout modes
• Elegant design
• Life assistant

Dimensions & Weight
Dimensions

46 x 46 x 9.9 mm

Weight

45.5g (with strap)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Smart watch

1 x Charger

1 x Manual