Haylou T15 TWS Earbuds

3,290 L

 

Haylou T15 – TWS jan kufje me Bluetooth bazuar në chipset më të fundit. Këto kufje mbështesin kodekun AAC. Një bio-diafragmë 6 mm riprodhon tingull me cilësi të lartë në të gjithë gamën e frekuencave të tingullit. Lidhja e pavarur e secilës kufje dëgjimi me burimin e sinjalit zvogëlon gjasat e humbjes së komunikimit dhe ju lejon t’i përdorni kufjet me radhë. Një sistem i zvogëlimit të zhurmës DSP rrit cilësinë e thirrjes. Gjithashtu këto kufje mund të përdoren nga adhuruesit e lojrave elektronike. Nuk kan vonesa në transmetimin e zërit.

Ka stok

SKU: DUN857-B Modeli: T15 Kategori: , , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Bluetooth

5.0

Bluetooth profiles

HFP / A2DP / HSP / AVRCP

Microphone

Yes

Size

21.9 x 21.6 x 17.8 mm

Weight

3.7g

Operation range

10m (open space with no obstacle)

Battery Capacity

• Charging box: 2200mAh, 3.7V
• Earphone: 43mAh, 3.7V

Charging time

• 1.5 hours for earphone
• 4 hours for charging box

Battery life

Approx. 60hr (with charging case)

Battery type

Li-Ion

Pairing name

Haylou T15

Battery level display

iOS/Android 4.0 and above

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Haylou T15 TWS Bluetooth Earbuds
1 x Charging Box
1 x USB Charging Cable
1 x English Manua