Haylou X1 Neo TWS Bluetooth Earbuds

2,490 L

 

Haylou X1 Neo janë kufje me Bluetooth v5.3, të lehta për përdorim të përditshëm në cdo aktivitet dhe me cilësi mjaft të lartë zëri. Të dizenjuara për t’u vendosur pjesërisht në vesh dhe me kontroll përmes touch-it këto kufje ofrojnë përdorimin më praktik të mundshëm.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , , ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

X1 Neo

Color

Black, White

Type

In-ear Headset

Bluetooth

5.3

Operation range

About 10 meters without any obstacle

Earbud charging time

About 1.5 hours

Earbud battery life

5 hours of playback

Battery type

Lithium polymer

Single earbud battery capacity

30mAh

Charging case battery capacity

310mAh

Support protocol

SBC / A2DP / AVRCP / HFP / HSP

Dimensions

17.9*34.3*16.7mm

Single earbud weight

3.87g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Haylou X1 Neo TWS Bluetooth Earbuds