Hdmi Cable 3m

590 L

 

Kabllo HDMI me gjatesi 3 meter. E pershtatshme per lidhjen dhe kalimin e te dhenave te projektoreve dhe DVD-ve.

Ka stok

SKU: MED101 Kategori:

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Cable Size

3m

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Hdmi Cable 3m