SAPO ERDHI

HiFuture Zone 2

3,990 L

 

Përgatituni për t’u mahnitur nga shkëlqimi i ekranit IPS 1,96 inç, zhytuni në një botë me qartësi dhe ngjyra të gjalla. Lundroni lehtësisht përmes njoftimeve, mesazheve dhe aplikacioneve tuaja me HiFuture Zone 2. Nuk keni pse shqetësoheni më për mbarimin e baterisë në momente vendimtare pasi Zone2 është krijuar për të vazhduar me stilin tuaj dinamik të jetës, duke ofruar deri në 7 ditë jetëgjatësi baterie me një karikim të vetëm. Zone2 do të jetë trajneri juaj i fundit i fitnesit, duke ofruar një grup mbresëlënës prej 100+ mënyrash sportive për të gjurmuar dhe analizuar performancën tuaj në aktivitete të ndryshme si vrapimi, çiklizmi, joga dhe shumë të tjera.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

ZONE2

Design
Color

Black, Pink, Silver White

Strap

Silicone Strap

Display
Screen

1.96-inch AMOLED

Resolution

240 x 286 px

Connectivity
Bluetooth

v5.2

Sensors
Details

Heart rate sensor, motion sensor, SpO2 sensor

Battery
Capacity

300 mAh

Battery Life

Up to 7-Days

Features
Health Monitoring

• Heart Rate Monitoring (24-hour)
• Sleep Monitoring
• Sedentary Reminder
• Breathing Exercises

Additional Features

• Bluetooth Calling
• Find Phone
• Music Control
• Weather Forecast
• Real-Time Reminders
• Water Resistance

Dimensions & Weight
Dimensions

53 x 39 x 2.11 mm

Weight

Aprox. 50g (with strap)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Smart watch

1 x Charging Cable

1 x Manual