Hoto Precision Screwdriver Kit

3,450 L

 

Të përbëra prej çeliku të aliazhit S2, të trajtuara me fosfat zinku dhe të veshura me vaj kundër ndryshkut të cilësisë së lartë, këto kaçavida janë shumë rezistente por edhe precize në të njëjtën kohë. Mund të aplikohen jo vetëm për pajisjet komplekse elektronike si telefonat celularë, konsolat e lojërave dhe kamerat, por edhe për sendet e përditshme si syzet, lodrat e fëmijëve dhe llambat.

Ka stok

SKU: CNG2720-B Modeli: QWLSD009 Kategori:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Weight

230g

Storage box Dimensions

149.5 x 78 x 19.5mm

Screwdriver Dimensions

126.5 x 10.1 x 10.1mm

SCREWDRIVING BIT SPECIFICATIONS

C4xL28mm

Placed: SL1.5/ SL2/ SL2.5/ SL3

Phillips:PH000 / PH00 / PH0/ PH1

Pentagon:P2/ P5/ P6

Torx:T1/T2/T3/T4

Torx with holes: T5H/ T6H / T8H/ T9H / T10H

Hexagon: H1.5/H2/ H2.5

Y shape: y0.6

W shape: W1.5

Tri-wing: TW1

U Shape: U2.6

Triangle: 2.3

National Standard: GB/T 10635-2013

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Hoto Precision Screwdriver Kit