Second Chance

HP 23″ LA2306X Monitor

4,490 L

 

Hp vjen me nje monitor LA2306X me ekran të gjerë 23″ që e bën perfekte për të parë filma video apo foto. Me rezolucion 1920 x 1080, me një kontrast ratio 1000:1 dhe kënde shikimi 170°/160° dhe 5ms response time.

Ka stok

SKU: MON67-B Modeli: LA2306X Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
9 kg
Brand
Color

Black

Display
Screen size

23"

Display Resolution

1980 x 1080 pixels

DISPLAY BRIGHTNESS (TYPICAL)

250 cd/m²

Response Time

5ms

CONTRAST RATIO

1000:1

VIEWING ANGLE, HORIZONTAL

170°

VIEWING ANGLE, VERTICAL

160°

PIXEL PITCH

0.265 x 0.265 mm

HORIZONTAL SCAN RANGE

24 – 94 kHz

VERTICAL SCAN RANGE

50 – 76 Hz

I/O PORTS

USB hub version2.0
USB Type-A downstream ports quantity
VGA (D-Sub) ports quantity
DVI port
DVI-D ports quantity
HDCP

Power
POWER CONSUMPTION (TYPICAL)

41.5 W

POWER CONSUMPTION (STANDBY)

0.5 W

POWER CONSUMPTION (OFF)

0.5 W

Operational conditions
OPERATING TEMPERATURE (T-T)

5 – 35 °C

OPERATING RELATIVE HUMIDITY (H-H)

20 – 80%

Weight & dimensions
DIMENSIONS (WxDxH)

55cm X 24cm X 46cm

WEIGHT

6.8 Kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 X Monitor Hp

1 X Power Cable

Garancia e produktit

12 Muaj