Second Chance

HP 23″ Monitor Z23I

4,490 L

 

Hp vjen me nje monitor Z23I me ekran te gjere 23″ qe e ben perfekte per te pare filma video apo foto. Ky monitor mund te gradohet, rrotullohet dhe ta pershatni sipas nevojes tuaj.

Ka stok

SKU: MON73-B Modeli: Z23I Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 17%
BEST DEALS
Ofertë!

AOC 27″ Monitor 27B2DM

19,990 L
Kurseni: 4,000 L
- 15%
BEST DEALS
Ofertë!

AOC 23.8″ Monitor 24B2XHM2

16,990 L
Kurseni: 3,000 L

Informacion i detajuar

Peshë
6 g/kg
Brand
Color

Black

Display
Screen size

23"

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

DISPLAY BRIGHTNESS (TYPICAL)

250 cd/m2

Response Time

8ms

CONTRAST RATIO

1000:1

VIEWING ANGLE, HORIZONTAL

178

VIEWING ANGLE, VERTICAL

178

PIXEL PITCH

0.265mm

HORIZONTAL SCAN RANGE

20kHz

VERTICAL SCAN RANGE

50kHz

Connectivity information
I/O PORTS

2 x USB 2.0 (downstream)
1 x USB 2.0 (upstream)
1 x Displayport 1.2
1 x DVI-D Dual Link
1 x D-Sub

USB HUB VERSION

2.0

Power
POWER CONSUMPTION (TYPICAL)

22W

POWER CONSUMPTION (STANDBY)

28W

POWER CONSUMPTION (OFF)

0.5W

Operational conditions
OPERATING TEMPERATURE (T-T)

5-35 C

OPERATING RELATIVE HUMIDITY (H-H)

20%-80&

Weight & dimensions
DIMENSIONS

32cm x 5.4cm x 5.1cm

WEIGHT

4.19Kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Monitor HP

1 x Power Cable

Garancia e produktit

12 Muaj