Second Chance

HP 23″ Z23N Monitor

8,990 L

 

Bëhuni mjeshtër në kryerjen e shumë detyrave me monitorin 23 inç HP Z23n , i cili ofron rezolucion të plotë HD, veçori komforti të certifikuara nga TCO Edge dhe ekran shumë të madh të mjaftueshëm për hapjen e disa gjërave në të njëjtën kohë.

Ka stok

SKU: MON72-B Modeli: Z23N Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
6 g/kg
Brand
Product features
Screen size

23"

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

Response Time

7ms

Panel type

23-inch diagonal IPS w/LED backlight

Viewable image size

58.42 cm (23 in) widescreen

Panel active area (W x H)

509.18 x 286.42 mm (20.04 x 11.27 in)

Aspect ratio

16:9

Viewing angle (typical)

Up to 178° horizontal/178° vertical typical

Brightness

250 cd/m2

Contrast ratio (typical)

1000:1 static; 5,000,000:1 dynamic (DCR)

Pixel pitch

0.24795 x 0.24795 mm

Backlight lamp life (to half brightness)

30,000 hours minimum

Color support

Up to 16.7 million colors with the use of FRC technology

Color gamut (typical)

96% sRGB

Video/other inputs
Plug and play

Yes

Input/output connectors

VGA – 1
HDMI – 1
DisplayPort 1.2 – 1

USB

USB 2.0- 3 (two downstream and one upstream)

HDCP support

Yes, on HDMI and DisplayPort

Audio

N/A

Power
Power supply

Internal

Input power

100 – 240 VAC 50/60 Hz

Maximum power

35 W

Typical power

23 W

Sleep power

0.5 W (standby)

Physical specifications
Dimensions (H x W x D)

52.08 x 18.9 x 48.66 cm (20.5 x 7.44 x 19.16 in)

Weight

5 kg (11.02 lb)

Height adjustable

Yes, 150 mm

Tilt range

-5° to +30°

Swivel

Yes, -45° to +45°

Pivot

Yes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Display

1 x Power Cable

Garancia e produktit

12 Muaj