Ofertë!

HP 250 G8 15.6″, 8GB, 256 GB SSD, Core i3

41,990 L

Kurseni: 8,000 L

:
:
:

Ekran 15.6 inch me rezolucion FHD dhe procesor Intel Core i3-1115G4. Kryeni çdo detyrë të mundshme, hapni dhe organizoni informacionet tuaja në çast. Është i  lehtë në peshë dhe mund ta merrni kudo me vete. Gjithashtu është i përshtatshëm për të kryer detyra të përditshme, si të punuarit në paketën Office, navigimi në internet etj.

• Intel® Core® I3-1115G4
• 8GB RAM + 256GB SSD
• 15.6″  FHD (1920 x 1080)
• Intel® Iris Xe Graphics

Ka stok

SKU: ITD1715-1 Modeli: 2W8Z4EA Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
2 g/kg
Brand
Announced

2020

Model

2W8Z4EA

DESIGN
Color

Dark Grey

TYPE

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i3-1115G4

PROCESSOR FAMILY

11th Generation Intel® Core™ i3 Processors

PROCESSOR FREQUENCY

Up to 4.1 GHz

PROCESSOR CACHE

6 MB

Processor cores

2 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

RAM TYPE

DDR4-SDRAM

Memory

256GB SSD

MEMORY SLOTS

1x SO-DIMM

SSD DETAILS

NVMe,PCI Express

CARD READER INTEGRATED

Yes

DISPLAY
Screen size

15.6"

PANEL TYPE

IPS

ASPECT RATIO

16:9

HD TYPE

FHD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

Refresh Rate

60Hz

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® Iris® Xe Graphics

GPU Memory

Shared

ON-BOARD GRAPHICS ADAPTER

Yes

DISCRETE GRAPHICS ADAPTER

No

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

SOFTWARE
Operating system
NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

WIFI

Wi-Fi 5 (802.11ac), 2×2

ETHERNET LAN

10, 100, 1000 Mbit/s

Bluetooth

5.0

PORTS & INTERFACES
DETAILS

2 x USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A
1 x USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C
1 x HDMI
1 x Ethernet LAN (RJ-45
1 x Combo headphone/mic

AUDIO
BUILT-IN MICROPHONE

Yes

BUILT-IN SPEAKERS

Stereo Speakers

CAMERA
FRONT CAMERA

720p HD

KEYBOARD
NUMERIC KEYPAD

Yes

POINTING DEVICE

TouchPad

BATTERY
BATTERY TECHNOLOGY

Lithium-Ion

BATTERY CAPACITY

41 Wh

NUMBER OF BATTERY CELLS

3-Cell

WEIGHT & DIMENSIONS
WEIGHT

1.74 kg

DIMENSIONS

19.9 mm x 242 mm x 358 mm

POWER
AC ADAPTER POWER

45 W

Security
Trusted Platform Module (TPM)

Yes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop

1 x Charger

1 x Manual

Garancia e produktit

36 Muaj