OFERTA VETËM ONLINE

HP 250 G9 15.6”, 8GB, 256GB SSD, Core i3

64,990 L

 

HP 250 G9 mundëson opsione esenciale në një dizajn të hollë dhe të lehtë i cili është praktik për t’u marrë kudo me vete. Ekrani 15.6 inch, me proçesor të fuqishëm Intel® Core™ i3, është krijuar për produktivitet dhe argëtim.

• Intel® Core™ i3-1215U
• 8GB + 256GB SSD
• 15.6” IPS Display
• Intel® Iris® Xe Graphics

Ka stok

SKU: ITD1691 Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
2 kg
Brand
Announced

2022

DESIGN
Color

Chalkboard Gray

Type

NoteBook

PROCESSORS DETAILS
Processor

Intel® Core™ i3-1215U

Processor family

12th Generation Intel® Core™ i3 Processors

Processor Frequency

Up to 4.40 GHz

Processor Cores

6 Cores

Processor Cache

10 MB Intel® Smart Cache

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR4-3200

Memory

256GB

Memory Slots

2 SODIMM

SSD Details

M.2

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen Size

15.6''

Panel Type

VA

Aspect Ratio

16:9

HD Type

Full HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® Iris® Xe Graphics

Graphics Memory

shared

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

No

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

Wi-Fi Model

Wi-Fi 5 (802.11ac)

Ethernet

Realtek RTL8111HSH 10/100/1000 Integrated NIC.

Bluetooth

5.0

PORTS & INTERFACES
Details

2 SuperSpeed USB Type-A 5Gbps signaling rate (USB 3.2 Gen 1)
1 SuperSpeed USB Type-C® 5Gbps signaling rate (Data Transfer Only)
1 HDMI v1.4b 32
1 RJ-45
1 AC Power
1 Headphone/microphone combo jack

AUDIO
Built-in Microphone

Integrated dual array microphone

Built-in Speakers

2 Integrated stereo speakers
2W/4ohm

CAMERA
Front Camera

720p HD camera with Temporal Noise Reduction

SOFTWARE
Operating system
KEYBOARD
Numeric Keypad

Yes

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Integrated Li-Polymer

Battery Capacity

Integrated 41Wh

Number of battery cells

3

WEIGHTS & DIMENSIONS
Weight

Starting at 3.84 lb
Starting at 1.74 kg

Dimensions

14.09 x 9.53 x 0.78 in
35.8 x 24.2 x 1.99 cm

POWER
AC Adapter Power

45 W

SECURITY
Fingerprint Reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop

1 x Charger

Garancia e produktit

36 Months