Ofertë!
GËZUAR FESTAT

HP 255 G10 Notebook, 15.6″, 8GB, 256GB SSD, Ryzen™ 5

54,990 L

Kurseni: 5,000 L

:
:
:

HP 255 G10 Notebook, me dizajn të lehtë dhe elegant, i ndërtuar për të përfunduar projektet tuaja me efikasitet, me processor AMD Ryzen me shpejtësi të lartë dhe memorje mëse të mjaftueshme.

• AMD Ryzen™ 5 7530U
• 8GB RAM, 256GB SSD
• 15.6″ FHD Display
• AMD Radeon™ Graphics

Ka stok

SKU: ITD1786 Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
2 g/kg
Brand
Announced

2023

DESIGN
Color

Silver

PROCESSOR DETAILS
Processor

AMD Ryzen™ 5 7530U

Processor Family

AMD Ryzen™ Processors

Processor Frequency

Up to 4.5 GHz

Processor cores

6 cores

Processor Cache

16 MB L3

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR4-3200 MHz

Memory

256GB

Memory slots

2

SSD Details

PCIe® NVMe™ SSD

Card Reader Integrated

No

DISPLAY
Panel Type

IPS

Screen size

15.6"

Aspect Ratio

16:9

HD Type

Full HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

Refresh Rate

60Hz

GRAPHICS
Graphic Card

AMD Radeon™ Graphics

Graphics Memory

Integrated

Graphics Memory Type

Shared

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

Wi-Fi Model

Realtek Wi-Fi 6 RTL8852BE (2×2)

Ethernet LAN

No

Bluetooth

5.3

PORTS & INTERFACES
Details

1 x USB Type-C® 5Gbps signaling rate
2 x USB Type-A 5Gbps signaling rate
1 x AC power
1 x HDMI 1.4b
1 x stereo headphone/microphone combo jack

AUDIO
Microphone

Integrated digital microphone

Built-in Speakers

Stereo speakers

CAMERA
Front Camera

720p HD camera

SOFTWARE
Operating system
KEYBOARD
Type

HP Premium Keyboard – spill-resistant, backlit keyboard

Numeric Keypad

Yes

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Lithium-Ion (Li-Ion)

Battery Capacity

41WHrs

Number of Battery Cells

3-Cell

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

1.52 Kg

Dimensions

360 x 236 x 186 mm

POWER
AC Adapter Power

HP Smart 45 W External AC

SECURITY
Fingerprint Reader

Yes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop
1 x Adapter
1 x Manual

Garancia e produktit

36 Muaj