Second Chance

HP 30″ Z30I Monitor

24,990 L

 

Humbisni veten në këtë monitor masiv, të krijuar për të ripërcaktuar rehatinë, mirëqënien dhe qëndrueshmërinë. Luaj, puno ose thjesht shikoni programet tuaja të preferuara me HP Z30I, i cili është përkufizimi i ri i definicionit të lartë. I pajisur me filterin e reduktimit të rrezeve të dëmshne blu i cili është aty gjithë kohës por në të njëjtën kohë nuk interferon aspak me ngjyrat e tjera.

Ka stok

SKU: MON81-B Modeli: Z30I Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Second Chance

AOC 32″ UHD Monitor U3277PWQU

29,990 L
 
Second Chance

LG 34″ QHD Monitor UM58-P

29,990 L
 

Informacion i detajuar

Peshë
14 kg
Brand
Color

Black

General
Screen size

30"

Panel Type

IPS

Touchscreen

No

Display Resolution

2560 x 1600 pixels

Aspect Ratio

16:10

Maximum Brightness

350 cd/m2

Contrast Ratio

1000:1

Dynamic Contrast Ratio

5,000,000:1

Refresh Rate

60Hz

Horizontal Frequency

31 to 80 kHz

Vertical Frequency

50 to 70 Hz

Response Time

8ms

Viewing Angle

Horizontal: 178°
Vertical: 178°

Dot Pitch

0.25 x 0.25 mm

Connectivity
Ports

1 x 3.5 mm Output
1 x USB Type-B (USB 3.1 / USB 3.2 Gen 1) Input
4 x USB Type-A (USB 3.1 / USB 3.2 Gen 1) Output
1 x DisplayPort 1.2 Input
1 x DVI-D
1 x HDMI 1.4
1 x VGA

HDCP Support

Yes

Power
AC Input Power

100 to 240 VAC, 50 / 60 Hz

Power Consumption

49.9 W (Eco)
125 W (Maximum)
0.5 W (Standby)
85 W (Typical)

Physical
Height Adjustment

11.9 cm

Rotation Adjustment

90°

Swivel Adjustment

90° (-45 to 45°)

Tilt Adjustment

-5 to 20°

Mounting-Hole Pattern

100 x 100 mm

Lock Slot

Yes

Dimensions & Weight
Dimensions without Stand

69.1 x 45.0 x 6.6 mm

Dimensions with Stand

69.1 x 60.2 x 26.7 mm

Weight without Stand

7.6 kg

Weight with Stand

10 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Desktop

1 x Power Cable

Garancia e produktit

12 Muaj