Ofertë!
OFERTA VETËM ONLINE

HP AIO 24-DP1019NH 23.8″, 16GB, 512GB SSD, Core i7

99,990 L

Kurseni: 20,000 L

:
:
:

Kompjuter All In One. Të gjitha në një ekran 23.8 inch me rezolucion Full HD 1920 x 1080 piksel. Kompakt për madhësinë e ekranit dhe ze shumë pak vend në tavolinë. Të përfshira në paketim ka maus dhe tastierë. I përshtatshëm për punë të ndryshme si të punuarit në programet e paketës Office dhe programe të ndryshme. Me pamjen e duhur për t’u vendosur në zyrë ose në shtëpi.

• Intel® Core™ i7-1165G7
• 16GB RAM + 512GB SSD
• 23.8″ FHD Display
• Intel® Iris® Xe Graphics

Ka stok

SKU: SACG1005 Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
6 kg
Brand
Color

Silver

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i7-1165G7

Processor family

11th Generation Intel® Core™ i7

PROCESSOR FREQUENCY

4.70 GHz

PROCESSOR CACHE

12 MB L3 Cache

Processor cores

4 cores

Memory & Storage
Ram

16GB

RAM TYPE

DDR4-3200

Memory

512GB SSD

MEMORY SLOTS

2 SODIMM

CARD READER INTEGRATED

HP 3-in-1 memory card reader

Display
Screen size

23.8"

Aspect Ratio

16:9

HD TYPE

FHD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

Graphics
Graphic Card

Intel® Iris® Xe Graphics

GRAPHICS MEMORY

Shared

ON-BOARD GRAPHICS ADAPTER

Yes

GRAPHICS MEMORY TYPE

Integrated

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

WI-FI MODEL

Realtek RTL8821CE-M 802.11a/b/g/n/ac (1×1) Wi-Fi® and Bluetooth® 4.2 combo 5 (MU-MIMO supported)

ETHERNET LAN

Integrated 10/100/1000 GbE LAN

Bluetooth

4.2

PORTS & INTERFACES
DETAILS

Side 1 USB Type-A 5Gbps signaling rate

Rear 2 USB Type-A 5Gbps signaling rate; 2 USB 2.0 Type-A; 1 HDMI-out 1.4; 1 headphone/microphone combo; 1 RJ-45

SOFTWARE
Operating system
WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

5.85 kg

Dimensions

54.08 x 20.45 x 40.93 cm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x All-in-one PC

1 x Keyboard

1 x Mouse

1 x Manual

Garancia e produktit

24 Muaj