HP AIO 27-CB1016NH, 27″, 16GB, 1TB SSD, AMD

114,990 L

 

HP Pavilion All-in-One është thjesht gjithçka që ju nevojitet. Një desktop i projektuar për t’ju mbajtur produktiv për të parë ose luajtur me një ekran dhe përvojë audio të jashtëzakonshme. Filtri me dritë të ulët blu i mban sytë tuaj më të lumtur për më gjatë dhe kamera e privatësisë pop-up është e mrekullueshme për video telefonata. Ndjehuni mirë me zgjedhjen tuaj me një dizajn të qëndrueshëm. Të përfshira në paketim ka maus dhe tastierë.

• AMD Ryzen™ 7 5825U
• 16GB RAM + 1TB SSD
• 27″ FHD Display
• AMD Radeon™ Graphics

Ka stok

SKU: SACG1600 Modeli: 27-CB1016NH Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
7 kg
Brand
Color

Jet Black

PROCESSOR DETAILS
Processor

AMD RYZEN 7 5825U

Processor family

AMD Ryzen™ Processors

PROCESSOR FREQUENCY

Base Clock: 2.0GHz
Max Boost Clock: Up to 4.4GHz

PROCESSOR CACHE

16 MB L3 Cache

Processor cores

8 cores

Memory & Storage
Ram

16GB

RAM TYPE

DDR4-3200MHz

Memory

1 TB SSD

MEMORY SLOTS

2x8GB

SSD DETAILS

PCIe® NVMe®

CARD READER INTEGRATED

No

Display
Screen size

27"

PANEL TYPE

IPS,Three-sided micro-edge, anti-glare, 300 nits, 72% NTSC

Aspect Ratio

16:9

HD TYPE

FHD

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

Refresh Rate

60Hz

Graphics
Graphic Card

AMD Radeon™ Graphics

GRAPHICS MEMORY

Shared

GRAPHICS MEMORY TYPE

Integrated

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, Wired, WiFi

WI-FI MODEL

WIFI 6

ETHERNET LAN

Yes

Bluetooth

5.2

PORTS & INTERFACES
DETAILS

2 x SuperSpeed USB Type-A 5Gbps signaling rate
1 x Headphone/Microphone Combo
1 x RJ45
2 x USB 2.0 Type-A
1 x HDMI

Camera
Webcam

Yes 1080P

SOFTWARE
Operating system
WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

6.81 kg

Dimensions

612 mm x 208 mm x 476 mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x All-in-one PC

1 x Keyboard

1 x Mouse

1 x Manual

Garancia e produktit

24 Muaj