HP Commuter Backpack 15.6″

3,990 L

 

Cante shpine HP. E pershtatshme per laptop 15.6 inch. Hapsire te bollshme. Xhepa per celular dhe shume te tjeter per aksesore ose pajisje te tjera. E rehatshme per perdorim te perditshem. E thjeshte, plot stil dhe material shume cilesor.

Ka stok

SKU: SBZA0971 Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
2 kg
Brand
Color

Black

Screen size

15.6"

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x HP Commuter Backpack 15.6″