HP DeskJet 2720 AIO Printer

7,990 L

 

Bëjeni printimin, skanimin dhe fotokopjen me te thjeshte me printerin HP DeskJet AIO 2720. Është i thjeshtë për tu vendosur në punë. Lidhet me wireless dhe ju mundëson të printoni direkt nga celulari juaj.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
5 kg
Brand
Standard functions

Copy, Print, Scan

Printer Type

Inkjet

Color Capability

Color

Print Speed

up to 7.5 ppm

PRINT
First Page Out Time

Black: As fast as 15 sec
Color: As fast as 19 sec

Duty Cycle

up to 1000 pages

Duplex Printing

Manual (driver support provided)

SCAN
Scan Size (ADF)

216 x 297 mm

Color Scanning

Yes

Scanner Type

Flatbed

COPY
Maximum number of copies

Up to 9 copies

Copy resolution

Up to 300 x 300 dpi

Copy Settings

Auto-enlarge

MEDIA HANDLING
Input Capacity

Up to 60 sheets

Output Capacity

Up to 25 sheets

Media Supported

A4; B5; A6; DL envelope

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

425 x 546 x 250 mm

Weight

3.42 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

  • HP DeskJet 2720 All-in-One printer;
  • HP 305 Setup Black Cartridge;
  • HP 305 Setup Tri-color Cartridge;
  • Regulatory flyer;
  • Setup guide;
  • Reference guide;
  • Power cord.