HP DHE-7000 Music Headset

990 L

 

Kufje klasike nga HP me dizajn ergonomik që ju siguron rehati edhe kur i përdorni për orë të tëra. Janë me mikrofon të integruar dhe bass të fuqishëm.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

DHE-7000

Color

Black, White

Connectivity

Wired

Microphone Form Factor

Built-In; In-Line

Compatibility

Smartphones, MP3 players and tablets, including Android and Apple

Item Weight

5 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x HP Dhe-7000 Music Headset