Second Chance

Hp Elitebook 735 G5, 13″, 8GB, 250GB SSD, AMD

23,990 L

 

HP Elitebook G5 13″ ka një pamje fantastike me dizajnin e tij ngjyrë silver. Është i përshtatshëm për të punuar dhe mund të merret kudo prej përmasave të tij elegante.

• AMD Ryzen™ 5 2500U
• 8 GB RAM + 250GB SSD
• 13″ FHD Display
• AMD Radeon Graphic

Ka stok

SKU: LAP312 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
2 g/kg
Brand
DESIGN
Color

Silver

Type

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

AMD Ryzen™ 5 2500U

Processor Family

AMD Ryzen™ 5

Processor Frequency

2 GHz

Processor Cache

6 MB

Processor cores

4 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR4

Memory

250GB SSD

DISPLAY
Screen size

13"

Panel Type

IPS

HD Type

Full HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

AMD Radeon™ Graphics

On-board Graphics Adapter

Yes

DISCRETE GRAPHICS ADAPTER

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, Wired, WiFi

Wi-Fi Model

Wi-Fi 5 (802.11ac)

Ethernet LAN

Yes

Bluetooth

4.2

PORTS & INTERFACES
Details

(1) USB Type-C (Alt Mode)
(1) USB 3.1 Gen 1
(2) USB Type-C (charging)
(1) HDMI 2.0
(1) VGA port
(1) RJ-45/Ethernet port
(1) Headphone/microphone combo jack
(1) AC power port

AUDIO
Built-in Microphone

Yes

Built-in Speakers

2

CAMERA
Front Camera

Yes

Software
Operating system
KEYBOARD
Numeric Keypad

No

Pointing Device

Touchpad

BATTERY

Lithium-Ion (Li-Ion)

Battery Capacity

50 Wh

WEIGHT & DIMENSIONS
DIMENSIONS

17.7 mm x 229.3 mm x 310.4 mm

Weight

1.33 kg

SECURITY
Fingerprint

Yes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop

1 x Charger

Garancia e produktit

12 Muaj