SAPO ERDHI

HP EliteBook 850 G4 15.6″, 8GB, 500GB SSD, Core i5

29,990 L

 

I projektuar për profesionistët që kërkojnë një laptop të fortë me sistem të përmirësuar dhe performancë grafike. Laptopi 15,6″ EliteBook 850 G4 nga HP është i sigurt dhe mund të përballojë detyra të vështira me efikasitet. Mundësohet nga procesor Intel Core i5-7300U dhe 8 GB RAM DDR4 2133 MHz, duke ju lejuar të ekzekutoni programe të shumta njëkohësisht dhe të aksesoni shpejt skedarët dhe programet e përdorura më shpesh.

• Intel® Core™ i5-7300U
• 8GB RAM + 500GB SSD
• 15.6″ Full HD Display
• Intel® HD Graphics 620

Ka stok

SKU: LAP397 Kategori: , Etiketa: ,

Informacion i detajuar

Peshë
2 g/kg
Brand
Announced

2017

DESIGN
Color

Gray

Type

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-7300U

Processor family

7th Generation Intel® Core™ i5 Processors

Processor Frequency

2.60 GHz, up to 3.50 GHz

Processor Cache

3 MB Intel® Smart Cache

Processor cores

2 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR4 – 2400 SDRAM

Memory

500GB SSD

Memory slots

2

SSD Details

PCIe NVMe

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

15.6"

Panel Type

IPS

Aspect Ratio

16:9

HD Type

Full HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

Refresh Rate

60Hz

Graphic Card

Intel® HD Graphics 620

Graphics Memory

Shared

On-board Graphics Adapter

Yes

Graphics Memory Type

Integrated

Discrete Graphics Adapter

No

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

Wi-Fi Model

Intel Dual Band Wireless-AC 8265 802.11 a/b/g/n/ac (2×2)

Ethernet LAN

Intel Ethernet Connection I219-V 10/100/1000 Ethernet

Bluetooth

Bluetooth 4.2

PORTS & INTERFACES
Details

(2) USB 3.1 Gen 1 (1 charging)
(1) USB-C (Up to 5 Gbps data transfer and 15 W power)
(1) DisplayPort 1.2
(1) VGA
(1) RJ-45 (Ethernet)
(1) Docking connector
(1) Headphone/microphone combo
(1) AC
(1) SD Media card reader (SD, SDHC, SDXC supported)

AUDIO
Built-in Microphone

Digital microphones (Dual array)

Built-in Speakers

(2) Premium stereo speakers

CAMERA
Front Camera

720p HD webcam

SOFTWARE
Operating system

Windows 10

KEYBOARD
Numeric Keypad

Yes

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Li-ion polymer Battery

Battery Capacity

51 WHr

Number of battery cells

3-Cell

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

1.84 kg

Dimensions

38.36 x 25.77 x 1.94 cm

POWER
AC Adapter Power

65 W AC Adapter

SECURITY
Fingerprint Reader

Yes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop

1 x Charger