Second Chance

HP Elitebook G4 14″, 16GB, 250GB SSD, Core i7

33,990 L

 

HP Elitebook G4 14″ ka një pamje fantastike me dizajnin e tij ngjyrë silver. Është i përshtatshëm për të punuar dhe mund të merret kudo prej permasave të tij elegante.

• Intel® Core™ i7-7500U
• 16 GB RAM + 250GB SSD
• 14″ FHD Display
• Intel HD Graphics 620

Ka stok

SKU: LAP265 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Përmasa
32.89 × 1.60 cm
Brand
Announced

2020

DESIGN
Color

Silver

Type

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i7-7500U

Processor Family

7th Generation Intel® Core™ i7

Processor Frequency

Up to 3.5 GHz

Processor Cache

4 MB

Processor Cores

2 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

16GB

Ram Type

DDR4

Memory

250GB SSD

DISPLAY
Screen size

14"

Panel Type

IPS

HD Type

Full HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® HD Graphics 630

On-board Graphics Adapter

Yes

DISCRETE GRAPHICS ADAPTER

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

Wi-Fi Model

Intel Dual band 802.11 (2×2)

Ethernet LAN

No

Bluetooth

4.2

PORTS & INTERFACES
Details

(2) USB Type-C with Thunderbolt
(2) USB 3.1 Gen 1 (charging)
(1) HDMI 1.4 (cable sold seperately)
(1) Headphone/microphone combo jack

AUDIO
Built-in Microphone

Digital dual-array microphone

Built-in Speakers

Integrated premium speakers

CAMERA
Front Camera

Yes

Software
Operating system

Windows 10

KEYBOARD
Numeric Keypad

No

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Lithium Li-ion

Battery Capacity

67 Wh

WEIGHT & DIMENSIONS
Height

1.60 cm

Weight

1.35 kg

SECURITY
Fingerprint Reader

Yes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 X Laptop

1 X Charger