Second Chance

HP EliteDesk 705 G2 SFF 4GB, 120GB SSD, AMD Pro

7,990 L

 

HP EliteDesk 705 G2 SFF është i shpejtë dhe mund ta përdorni për të kryer një shumëllojshmëri detyrash në vetëm shumë pak kohë. Është i përshtatshem për programe si: Powerpoint, Exel, dhe programe te cilët kerkojnë performancë mbi mesataren.

• AMD PRO A8-8650B
• 4GB RAM + 120GB SSD
• AMD Radeon R7 series

Ka stok

SKU: PC39-1 Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
7 kg
Brand
DESIGN
Color

Black

PROCESSOR DETAILS
Processor

AMD PRO A8-8650B

Processor Frequency

Max Turbo Frequency 3.9 GHz
Base Frequency 3.2 GHz

Processor cores

4 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

4GB

Ram Type

DDR4

Memory

120GB SSD

GRAPHICS
Graphic Card

Radeon R7 series

OPTICAL DRIVE
DVD

DVD+/-RW

AUDIO
Audio Details

DTS Studio Sound™ with Realtek ALC221
microphone and headphone front ports (3.5 mm)
line-out and line-in rear ports (3.5 mm)
internal mono speaker

PORTS AND CONNECTORS
Details

6 x USB 2.0 ports
4 x USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports
1 x VGA (D-Sub) ports
2 x Display Ports
2 x PS/2 ports
1 x Ethernet LAN (RJ-45) ports
1 x Microphone in
1 x Headphone outputs
1 x Line-out
1 x Line-in
1 x Serial ports

Communications

LAN: Integrated Broadcom NetXtreme GbE Plus; Intel® I210-T1 PCIe GbE (optional)
WLAN: Intel® 8260 Dual Band wireless 802.11ac (2×2) PCIe combo card; Intel® 7265 Dual Band wireless 802.11ac (2×2) PCIe combo card6

POWER
Power Details

200 W

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

338 x 380 x 100 mm

Weight

6.6 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x HP EliteDesk 705 G2 SFF

1 x Power Cable

Garancia e produktit

12 Muaj