Second Chance

Hp Elitedesk 705 G3 16GB, 250GB SSD + 500GB HDD, AMD

11,990 L

 

HP Elitedesk MicroTower 705 G3 eshte i shpejte dhe ju lejon te kryeni lehtesisht shume veprime njeheresh, ne vetem pak kohe. Eshte gjithashtu i pershtatshem per te kryer detyra te perditshme si te punuarit ne Powerpoint, Exel, dhe programe te cilet kerkojne performance mbi mesataren.

• AMD Pro A10-8770
• 16GB RAM + 250GB SSD, 500GB HDD
• AMD Radeon R7 series

Memory
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
7 kg
Brand
Announced

2017

DESIGN
Color

Black

PROCESSOR DETAILS
Processor

AMD PRO A10-8770

Processor Frequency

Up to 3.5GHz

Processor cores

4 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

16GB

Ram Type

DDR4

Memory

250GB SSD + 500GB HDD

GRAPHICS
Graphic Card

AMD Radeon R7 series

GPU Memory

Shared

GPU TYPE

Integrated

DISCRETE GPU

No

OPTICAL DRIVE
DVD

DVD+/-RW

AUDIO
Chipset

Realtek ALC221 High Definition Audio

PORTS AND CONNECTORS
Details

1 x PCI Express 2.0 x16 – full height
2 x PCI Express 2.0 x16 – full height
1 x PCI Express 3.0 x16 (75W) – half length, full heightexpansion bays2x internal – 3.5" x 1/3H
1 x accessible from the front – 5.25" – SlimLineinterfaces4x Hi Speed ​​USB 2.0
1 x VGA
1 x Ethernet/LAN – RJ-45
1 x headphone/microphone combo
1 x audio line out
1 x serial – RS-232
2 x DisplayPort
6 x SuperSpeed ​​USB 3.0

Power
AC ADAPTER POWER

200 W

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

170 x 340 x 355 mm

Weight

6.76 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 X Desktop

1 X Power Cable

Garancia e produktit

12 Muaj