Second Chance

Hp Elitedesk 705 G3, 16GB, 500GB SSD, AMD

14,990 L

 

Hp Elitedesk 705 G3 është i shpejtë dhe ju lejon të kryeni lehtësisht shumë veprime njëherësh, në vetëm pak kohë. Është gjithashtu i përshtatshëm për të kryer detyra të përditshme si të punuarit në Powerpoint, Exel, dhe programe të cilët kërkojnë performancë mbi mesataren.

• AMD PRO A10-8770
• 16GB RAM + 500GB SSD
• AMD Radeon R7 series

Ka stok

SKU: PC58-5 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
7 kg
Brand
Announced

2017

DESIGN
Color

Black

Type

Elitedesk

PROCESSOR DETAILS
Processor

AMD PRO A10-8770

Processor Frequency

3.5GHz

Processor cores

4 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

16GB

Ram Type

DDR4

Memory

500GB SSD

GRAPHICS
Graphic Card

AMD Radeon R7

OPTICAL DRIVE
DVD

DVD+/-RW

AUDIO
AUDIO DETAILS

Realtek ALC221 High Definition Audio

PORTS AND CONNECTORS
Details

1 x USB 2.0
1 x VGA
1 x Ethernet/LAN – RJ-45
1 x headphone/microphone combo
1 x audio line out
1 x RS-232
1 x Mouse PS/2
1 x keyboard PS/2
2 x DisplayPort
6 x SuperSpeed ​​USB 3.0

Power
AC ADAPTER POWER

Power 280 W

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

170 x 340 x 355 mm

Weight

6.76 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 X Desktop

1 X Power Cable

Garancia e produktit

12 Muaj