OFERTË ONLINE

HP EliteDesk 705 G3 Microtower 8GB, 250GB SSD, AMD

9,990 L

 

HP Elitedesk MicroTower 705 G3  eshte i shpejte dhe ju lejon te kryeni lehtesisht shume veprime njeheresh, ne vetem pak kohe. Eshte gjithashtu i pershtatshem per te kryer detyra te perditshme si te punuarit ne Powerpoint, Exel, dhe programe te cilet kerkojne performance mbi mesataren.

  • AMD PRO A10-8770
  • 8GB RAM + 250GB SSD
  • AMD Radeon R7 series

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
5 kg
Brand
DESIGN
Color

Black

PROCESSOR DETAILS
Processor

AMD PRO A10-8770

Processor Frequency

Max Turbo Frequency 3.8 GHz

Processor cores

4 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR4

Memory

250GB SSD

GRAPHICS
Graphic Card

Radeon R7 series

OPTICAL DRIVE
DVD

DVD+/-RW

AUDIO
Audio Details

DTS Studio Sound™ with Realtek ALC221
microphone and headphone front ports (3.5 mm)
line-out and line-in rear ports (3.5 mm)
internal mono speaker.

PORTS AND CONNECTORS
Details

• Front:
1 USB 2.0
1 USB 2.0 (fast charging)
2 USB 3.1 Gen 1
1 Headphone/microphone; 1 Headphone connector

• Back:
2 USB 2.0
4 USB 3.1 Gen 1
1 serial 2 PS/2 (keyboard & mouse)
1 VGA
2 DisplayPort
1 audio line in
1 audio line out
1 RJ-45
1 second serial (optional)
1 parallel
(optional)20,22
Internal: 3 SATA storage connectors

Communications

LAN: Integrated Broadcom NetXtreme GbE Plus; Intel® I210-T1 PCIe GbE (optional)
WLAN: Intel® 8260 Dual Band wireless 802.11ac (2×2) PCIe combo card; Intel® 7265 Dual Band wireless 802.11ac (2×2) PCIe combo card6

POWER
Power Details

Power 280 W standard efficiency; 280 W up to 93% efficient, active PFC

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

170 x 340 x 355 mm (Vertical microtower orientation)

Weight

6.76 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Garancia e produktit

12 Muaj