Second Chance

HP EliteDesk 800 G4 8GB, 250GB SSD, Core i5

27,990 L

 

Rrisni produktivitetin tuaj me HP EliteDesk 800 G4 i cili ju ofron performancë të lartë falë procesorit Intel Core i5-8500 dhe Ram 8GB. Desktopi lejon multitask eficient edhe me aplikacione intensive. Ka 250 GB SSD për të mbajtur të gjitha imazhet, vidjot dhe files tuaja pa problem.

• Intel® Core™ i5-8500
• 8GB RAM + 250GB SSD
• Intel® UHD Graphics 630

Ka stok

SKU: PC156 Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
10 kg
Brand
Announced

2018

Color

Black

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-8500

Processor Frequency

Up to 4.1 GHz

Processor cores

6 cores

PROCESSOR CACHE

9 MB Intel® Smart Cache

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR4 SDRAM

Memory

250GB

MEMORY SLOTS

4

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® UHD Graphics 630

ON-BOARD GRAPHICS ADAPTER

Yes

GRAPHICS MEMORY TYPE

Shared

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Wired, WiFi

Compliant Standards

IEEE 802.1

Ethernet Controller

Yes

PORTS & INTERFACES
DETAILS

USB 2.0 2 including 1 fast charging (front);
2 including wake from S4/S5 (rear)
USB 3.1 Gen 1 2 rear
USB 3.1 Gen 2 2 front; 2 rear
USB Type-C™ 3.1 Gen 2 1 front; 1 rear (option)
Video 2 DisplayPort™ 1.2 (rear)
Audio 1 Headphone (front),
1 Universal Audio Jack with CTIA headset support (front));
1 Audio-out (rear),
1 Audio-in (rear)
Network Interface RJ45
Serial (RS-232) 1 (rear) (optional)
Serial (RS-232) and PS/2
combination
(rear) (optional)
Internal SATA storage connector(s) 4

AUDIO
Audio Details

Integrated
HD Stereo Codec Conexant CX20632

SOFTWARE
Operating system
DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

14.6 x 14.4 x 6.1 in

Weight

21.74 lbs

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x  PC

1 x Power Cable

 

Garancia e produktit

12 Muaj