SAPO ERDHI

HP G200 RGB Wired Gaming Mouse

2,990 L

 

Përjetoni fuqinë e kontrollit total në dorën tuaj, me HP G200 RGB Wired Gaming Mouse. Sensori optik deri ne 4000 dpi siguron saktësi. Është projektuar për rehati, duke ju lejuar të ruani nivele të larta të performancës. Lidhet me USB 3.0. Është i lehtë dhe ka preçizion të lartë.

Ka stok

SKU: CNG3417-B Modeli: G200 Kategori: , , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

RGB

Yes

Connection Type

USB Wired

Buttons

6

Cable length

1.8m

Material

ABS plastic

DPI

500-1000-1500-2000-3000-4000 DPI adjustable

Sensor

Avago 3050 optical sensor

Mechanical Switch

Omron switch

Button Press Life

Up To 20 Million

Tracking Method

Infrared Optical

Button Press Force

70 g

Compability

Windows, Linux, MAC OS

Dimensions

130.54 x 81.56 x 43 mm

Weight

153.1g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x HP G200 RGB Wired Gaming Mouse