HP Keyboard And Mouse 150

2,290 L

 

Tastiera dhe mausi HP 150 kan gjithçka që ju nevojitet dhe më shumë. Ky kombinim vjen me një gamë të plotë tastesh, kontroll të saktë dhe konfigurim të thjeshtë. Filloni punën me këtë kombinim të prodhuar për produktivitet.

Ka stok

SKU: SBBC7203 Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Connectivity

Wired

MOUSE SPECIFICATIONS
Mouse Compatibility

Windows 10; Windows 8; Windows 7

Mouse Dimensions

10.34 x 6.11 x 3.42 cm

Mouse weight

0.06 kg

Description of the conductor

USB Type-A

Compatible with

PCs equipped with a USB-A port.

KEYBOARD SPECIFICATIONS
LED

Number Lock, Caps Lock and Scroll Lock

Connector description

USB Type-A

Compatible Operating Systems

Windows 10; Windows 8; Windows 7

Minimum System Requirements

Available USB-A port

Minimum dimensions

42.59 x 14.61 x 2.68 cm

Weight

0.44 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Wired Keyboard 150

1 x Wired Mouse 150

1 x Quick Start guide